Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Балаклійської районної ради Харківської області

Статут оздоровчого закладу

ПРО ДИТЯЧИЙ ТАБІР ВІДПОЧИНКУ

З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ «СОНЕЧКО»

НА БАЗІ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ

ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 4

БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

1. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА

1.1. Табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» має мету реалізувати права дитини на  повноцінний відпочинок, оздоровлення,  забезпечення змістовного дозвілля.

1.2. Табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, наказами та розпорядженнями центральних  органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

1.3. Табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» знаходиться при Балаклійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Балаклійської районної ради Харківської області, за адресою: м. Балаклія, вул. Геологічна 13.

2. ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ТАБОРУ ВІДПОЧИНКУ

З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ «СОНЕЧКО»

2.1. Оздоровча зміна триває 14 робочих днів: з 02.06.2015 року по 19.06.2015 року.

2.2. Приймання дітей здійснюється на основі заяви батьків та медичної довідки про стан здоров'я дитини.

2.3. Табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» веде пропаганду здорового способу життя, забезпечує дітям, які перебувають в ньому:

-  захист життя і здоров'я;

- належні умови для повноцінного відпочинку та оздоровлення, розвитку їх  творчих здібностей та пізнавальної активності, занять фізичною культурою;

-  добровільний вибір видів діяльності та дозвілля;

- вільне висловлювання поглядів, думок, міркувань;

- захист від будь-яких форм експлуатації, насилля з боку педагогічних та інших працівників, пропаганди релігійних конфесій.

2.4. Діти, які перебувають у таборі відпочинку з денним перебуванням «Сонечко», повинні:

-      дотримуватись правил внутрішнього розпорядку;

-      бережливо ставитись до державної, комунальної та приватної власності;

-      брати посильну участь у суспільно корисній справі.

3. ОХОРОНА ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ

3.1. Працівники табору відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» несуть персональну відповідальність за збереження життя, здоров'я дітей, які відпочивають і оздоровлюються в ньому.

3.2. Приміщення табору відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» повинно відповідати санітарним  нормам, технічним вимогам та вимогам пожежної безпеки.

3.3. Табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» забезпечує безпечне повноцінне харчування дітей відповідно до встановлених та натуральних норм харчування.

4. УПРАВЛІННЯ ТАБОРОМ ВІДПОЧИНКУ  З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ «СОНЕЧКО»

4.1. Директором табору відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» призначено Максименко Зою Іванівну.

4.2. Вихователями табору відпочинку з денним перебуванням призначено Білоусову Ганну Олександрівну (вчитель географії), Гаврилову Тетяну Іванівну (вчитель початкових класів), Денисенко Світлану Василівну (вчитель початкових класів), Єфімову Ірину Сергіївну (вчитель математики), Коржову Олександру Володимирівну (педагог-організатор), Махаріну  Ларису Миколаївну (вчитель історії), Мачулкіну Олену Сергіївну (вчитель початкових класів),  Обізну Ольгу Євгенівну (вчитель хімії), Сафонову Людмилу Олексіївну (вчитель англійської мови),  Скляр Яну Василівну  (вчитель інформатики),  Хруст  Ганну Іванівну (вчитель англійської мови), Черненка Віктора Володимировича (вчителя фізичної культури), Чурбакову Олену Геннадіївну (вчитель початкових класів), Шаповал Тетяну Федорівну (вчитель фізики), Шевейко Ольгу Василівну (вчитель української мови та літератури), Щербак Олену Євгенівну (вчитель української мови та літератури).

4.3. Відповідальним за охорону праці табору відпочинку призначити Максименко Зою Іванівну.

4.4. Затвердити режим дня та календарний план роботи.

4.5. Затвердити правила розпорядку для дітей та працівників табору відпочинку з денним перебуванням «Сонечко».

4.6. Організувати інструктаж працівників табору відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» з техніки безпеки, профілактики травматизму, попередження нещасних випадків з дітьми, дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил, а також надання невідкладної медичної допомоги.

4.7. При оформленні на роботу працівники обов'язково проходять медичний огляд.

4.8. Умови і розмір оплати праці визначається відповідно до законодавства, згідно колективного договору, який діє в Балаклійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Балаклійської районної ради Харківської області.

5. ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА ТАБОРУ ВІДПОЧИНКУ З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ «СОНЕЧКО»

5.1. Фінансово-господарська діяльність табору відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» здійснюється відповідно до його Статуту та законодавства України.

5.2. Фінансова діяльність здійснюється за рахунок коштів державного бюджету та благодійних внесків батьків.