Правила вступу до школи.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

У нашій школі проводиться прийом документів до 1 класу

на 2015-2016 навчальний рік.

Набір учнів здійснюватиме учитель  Мачулкіна О.С.

Зарахування дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється на безконкурсній основі відповідно до наказу Міністерства від 07.04.2005 р. № 204
Перелік документів, необхідних для вступу до першого класу:

1. Заява батьків.
  2. Свідоцтво про народження (копія).
  3. Фотокартка 3х4 (для особової справи)

Прийом   документів здійснюється

щоденно з 8-00 до 15-00 (вихідний – субота-неділя)

Вступ до школи - переломний момент у житті дитини. Він пов'язаний з новим типом стосунків з оточенням (ровесниками й дорослими), новим видом основної діяльності (навчальної, а не ігрової). У житті дитини змінюється все: обов'язки, оточення, режим. Це «кризовий період» у житті дитини, і ця «криза» виявляється у тому, що свої ігрові потреби дитина має задовольняти навчальними способами. Процес адаптації до шкільного життя у дітей триває по-різному - від 2 тижнів до 2-3 місяців (залежно від рівня їх готовності до школи, психофізіологічних особливостей та стану здоров'я). Вирішальну роль тут відіграє сформований у дошкільному віці рівень готовності до школи, або «шкільної зрілості». Попереду перші місяці навчання. Ми бажаємо вам бути уважнішими до дитини в цей час,підтримувати та підбадьорювати її.

Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється відповідно до „Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи”. Здійснюється перевірка з читання та списування, але оцінювання забезпечується вербально.

У нашій школі безкоштовно працюють спортивні секції та гуртки різних напрямків